4 kroki do własnego domu

2014-12-03   Wybieramy projekt domu

Sprawdź jak krok po kroku uzyskać pozwolenie na budowę domu.


Warunki Zabudowy

2012-08-11  

Decyzja o warunkach zabudowy została wprowadzona, by umożliwić budowę na obszarach, na których nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.


Plan zagospodarowania przestrzennego

2011-02-03  

Sprawdź jak uzyskać wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy.


Rządowa dopłata - "Mieszkanie dla Młodych"

2013-11-07  

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją wyjątkowych projektów domów o powierzchni do 110 m2 w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych".


Bezpłatne konsultacje projektowe w ARCHON+

2012-05-21  

POMOŻEMY, wybrać projekt domu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
SPRAWDZIMY, czy wybrany projekt domu odpowiada założeniom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkom Zabudowy oraz czy zmieści się na Twojej działce.
DORADZIMY, czy wprowadzone do projektu zmiany korzystnie wpłyną na wnętrze i bryłę budynku.


Dopasuj projekt do działki

2012-09-12  

Przed zakupem działki, warto zwrócić się do Urzędu Gminy o Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP). Taki dokument jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę i pozwala zorientować się, jaki dom na wybranej działce będzie można zbudować.


Usytuowanie domu na działce względem stron świata

2011-04-15  

Jedną z najistotniejszych decyzji, którą trzeba podjąć przed rozpoczęciem budowy domu, jest właściwe usytuowanie budynku względem stron świata. Ważne jest takie zlokalizowanie strefy dziennej domu, aby jak najdłużej cieszyć się słońcem.


Projekt domu na działkę na stoku

2012-03-05  

Projekt domu na działkę ze spadkiem terenu musi odpowiadać nie tylko potrzebom całej naszej rodziny, założeniom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunków Zabudowy, ale przede wszystkim musi zostać dopasowany do ukształtowania terenu na naszej działce.


Projekt na wąską działkę

2012-08-22  

Jeżeli planujecie Państwo budowę swojego wymarzonego domu na wąskiej działce to przed wyborem gotowego projektu domu z oferty ARCHON+ musicie zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.


Projekt na działkę z wejściem od południa

2012-08-22  

Działka budowlana, z wjazdem od strony południowej jest bardzo reprezentacyjna ze względu na ogród, przylegający do ulicy. Aby zrealizować takie założenie konieczne będzie wybranie projektu domu, który będzie miał salon zlokalizowany obok wejścia do domu.


Inspirujące pomysły na zadaszony taras!

2012-04-20   Wybieramy projekt domu


Dom tradycyjny czy nowoczesny?

2012-03-05  

Decydując się na zakup projektu domu pamiętaj o tym, że styl domu możesz dopasować do Twojego stylu życia. Z pomocą naszego stylisty projektowego zobaczysz, jak w prosty sposób możesz nadać Twojemu domowi indywidualny charakter.


Jak mieszkać wygodnie - czyli funkcjonalne zaplecze domu

2009-07-14  

Spiżarka, pralnia, garderoba, kotłownia, schowek na narzędzia ogrodnicze, sprzęt do sprzątania czy sprzęt sportowy  – bez takich miejsc trudno sobie wyobrazić codzienne, wygodne życie w domu.


Wybierz kolory elewacji domu

2011-02-08  

Zobacz jak łatwo możesz zmienić kolor swojego domu!


Garaż w domu jednorodzinnym– razem czy osobno

2011-07-05  

Domy jednorodzinne budowane są coraz częściej z dala od centrum miast. Codzienne dojazdy do pracy lub szkoły wymagają posiadania własnego samochodu, który najchętniej parkujemy we własnym garażu.


Projekty domów dwuetapowych

2014-06-06  


Projekty domów tanich w budowie

2012-03-02  

Od kilku lat wzrasta zainteresowanie projektami domów o prostej bryle, z funkcjonalnie zaaranżowanymi wnętrzami, które są jednocześnie tanie w budowie. Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę, aby zbudować ekonomiczny dom. Poznaj projekty z kolekcji Projekty domów tanich w budowie.


Dom w szkielecie drewnianym

2012-04-09  


Projekty indywidualne

2015-03-25   Wybieramy projekt domu

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę na wykonanie projektu indywidualnego.