gotowy projekt Dom w manuce 2 widok 1
Powierzchnia domu 89,57 m²
Powierzchnia kotłowni 5,22 m²
pokoje 4
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 15,0 x 18,1 m
Powierzchnia domu 89,57 m²
Kotłownia 5,22 m²
pokoje 4
łazienki i WC 2
Min. wym. działki 15,0 x 18,1 m
Dom w manuce 2
89,57 m² 5,22 m²
gotowy projekt Dom w manuce 2 widok 1
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym
4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoba, kominek

4 640 zł z VAT 23% (3 772,36 zł netto)
  ZAMÓW PROJEKT
Projekt dostępny od ręki



Masz pytania?
Zadzwoń
+48 12 37 21 900 pn-pt 8-19, sb. 9-13
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PARTER
47,82 (50,17)
1. Wiatrołap 4,33
2. Korytarz 2,86
3. Łazienka 3,60
4. Kotłownia z pralnią 5,22
5. Salon + Jadalnia 20,98
6. Kuchnia 8,78
7. Spiżarnia 2,05 (4,40)
Pokaż powierzchnie pomieszczeń na rzucie
Pokaż lustrzane odbicie
lupa
PODDASZE
46,97 (51,66)
1. Schody 4,51 (4,51)
2. Korytarz 3,79
3. Pokój 11,59 (12,56)
4. Garderoba 3,48 (4,14)
5. Łazienka 4,58 (5,31)
6. Pokój 9,83 (11,08)
7. Pokój 9,19 (10,27)

Dane projektu Domu w manuce 2

Powierzchnie i wymiary

Technologia i konstrukcja

Konstrukcja zgodna z normami Eurokod więcej >>
ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 168 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 40 st. , więźba drewniana, blacha dachówkowa/dachówka ceramiczna, okno dachowe FAKRO
wentylacja: grawitacyjna

Planujesz WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ w swoim domu? Zamów dodatkowo projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacją), jako alternatywne opracowanie. więcej >>

Ogrzewanie

kocioł: gazowy

Planujesz POMPĘ CIEPŁA w swoim domu? Zamów dodatkowo projekt pompy ciepła (powietrze - woda) i ogrzewania podłogowego, jako alternatywne opracowanie. więcej >>

ogrzewanie podłogowe: zastosowano we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych

Energooszczędność

Projekt zgodny z aktualnymi WT 2021 dot. energooszczędności budynków więcej >>

Termoizolacyjność

Przekrój

gotowy projekt Dom w manuce 2 przekroj budynku

Obrys

polnoc

Dla każdego projektu dołączamy obrys budynku w skali 1:500, który można przerysować na kalkę i "przymierzyć" do mapy działki. Mapa przeznaczona do celów projektowych jest wykonana właśnie w tej skali. Odwrócona kalka pozwoli na sprawdzenie ustawienia domu w lustrzanym odbiciu.

pobierz obrys budynku

Atrakcyjny projekt domu do 70 m2 powierzchni zabudowy, który z powodzeniem można zrealizować na małej działce. Ten niewielki budynek jednorodzinny wyróżnia się funkcjonalnością, oferuje mieszkańcom wygodną w użytkowaniu i pięknie doświetloną przestrzeń. Prosta bryła została przykryta dachem dwuspadowym, co pozytywnie wpływa na tempo prowadzenia robót oraz koszty budowy. Nowoczesny wygląd zewnętrzny uzyskano poprzez podcień wejściowy podkreślający wejście oraz spełniający rolę zadaszenia a także przez ciekawą kompozycją wykończenia, w której jasny tynk harmonijnie współgra ze strukturą betonu i naturalną okładziną drewnianą. Nad zaprojektowanym od strony ogrodu tarasem przewidziano pergolę, która wraz z mobilną roletą tworzy kameralną przestrzeń letniego relaksu z kącikiem kawowym. Przesuwne przeszklenie płynnie łączy taras z częścią dzienną domu, domownicy mają tutaj do dyspozycji ustawny salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię, której przestrzeń można wizualnie wyodrębnić zabudową z barkiem śniadaniowym. Narożne okno w kuchni podnosi komfort pracy, gwarantując dużą ilość naturalnego światła. W projekcie uwzględniono także praktyczną spiżarnię, która znajduje się pod schodami na poddasze. Atutem projektu jest wygodny wiatrołap, mieszczący pojemne szafy, dzięki czemu łatwiej w strefie wejściowej utrzymać idealny porządek. Na parterze znajduje się także jasna łazienka z prysznicem oraz kotłownia gazowa, połączona z funkcją praktycznej pralni, z której przewidziano bezpośredni dostęp do ogrodu. Przestrzeń nocna na poddaszu to zaciszna strefa prywatnego wypoczynku, która obejmuje dużą sypialnię rodziców z garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz łazienkę. „Dom w manuce” to projekt należący do kategorii: projekty domów małych, projekty domów do 70 m2 powierzchni zabudowy, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów bez garażu.

dołącz do grupy na facebook.com
Dołącz do Newslettera ARCHON+

Otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach projektowych, wyjątkowych wnętrzach, inspirujących realizacjach oraz atrakcyjnych promocjach.

Dołącz do grupy Manuki Które Kochacie
Messenger Czat z Doradcą
 +48 12 37 21 900
 ZAMÓW PROJEKT

Skontaktuj się z nami!

+48 12 37 21 900 - nagraj wiadomość
Ikona zamów rozmowę z doradcą Zamów rozmowę z doradcą
Czat z Doradcą
Messenger Napisz do nas
Dołącz do nas na facebooku
DOŁĄCZ DO GRUPY BUDUJĄCYCH
MANUKI KTÓRE KOCHACIE